Howl of Terror

Forum gildii Howl of Terror z serwera sunwell.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-04-06 11:57:31

Mifunek

Przyjezdny Żyd

Podanie

Nick: Mifunek
Klasa: Hunter, Troll
Main Spec: DPS MM (gs 5309) Off Spec: MM pvp (5332 gs)
Alty: Mikarso - Retri Pall (3k GS) - Skining i Mining
Feralus - Feral (3,8k gs) - LW i Skining
SS:
http://imageshack.us/photo/my-images/62/saasa.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/84/ssssssyx.png/
Profki:
Mifunek - 450/450 LW | 450/450 Engi
Profesje altow powyzej.
Staz w Wowie:
Gram w WoW 4 lata
Opisz swoja znajomosć taktyk, zaznacz czy z praktyki czy z teorii:
Dobrze sa mi znane taktyki z ToC`a (10/10hc | 25/25hc), taktyki Ulduaru znam prawie wszystkie z wyłaczeniem Algalona, lecz jego chyba sie na Sunwellu nie robi z tego co mi wiadomo.
Posiadanie sprawnych słuchawek z mikrofonem (poprzez posiadanie mikrofonu rozumie się komunikacje głosową - odzywanie się na TSie)
Posiadam sprawne sluchawki i TS3
Poprzednie Gildie i powód ich opuszczenia:
Pierwsza moja "porzadna" gildia byl : Lordwar - lecz zostalem wyrzucony z niej, poniewaz pewnego razu poszedlem do kibla na raidzie i tego nie zasygnalizowalem, ale Melcma naprawde jest swirnietym typem.
Howl Of Terror - Odszedlem bo zlamalem noge i wiedzialem, ze bede lezal 2 miesiace w szpitalu i predzej czy pozniej oni mnie wywala.
We Don`t Care - Wywalony, bo zapomnialem wkleic ss z ekranu logowania, a oni nie wymagali tego przy rekrutacji, tak jak wy, wiec maja za swoje )
To chyba tyle...
ktywność (w jakich godzinach zazwyczaj grasz i jak często)
Zazwyczaj w godzinach 18-23 codziennie, musze miec czas dla dziewczyny tez (wow < dziewczyna), w Piatek jestem nieczynny, bo wiadomo w piatek sie idzie na impreze!
Czego oczekujesz od gildii i jej członków:
Oczekuje od was, normalnego traktowania, milej atmosfery, nie patrzenia na mnie z gory, zrozumienia w pewnych sytuacjach
Coś o sobie Mam na imie Patryk, mieszkam w Krakowie, chodze do I klasy LO, w przyszlosci chciałbym jezdzic po swiecie, napewno nie jestem stworzony do roboty "papierkowej", interesuje sie rowniez sztukami walki, 4 lata cwicze Karate i Kick Boxing
Podaj konfiguracje sprzętową swojego kompa
AMD Athlon dual X2 Dual Core procesor 4800+ 2.51 GHz, 4Gb ramu, NVIDIA GeForce 8600GT
Krotki liscik motywacyjny
Bede staral sie osiagnac jak najlepszy dps i spelnic wasze oczekiwania, pozwole sobie rowniez sie upomniec i posluchac dobrych rad czlonkow waszej gildi. Pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenie

 

#2 2012-04-06 17:33:46

Hoeth

Członek

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 10

Re: Podanie

Stanowczo nie. Jako oficer czuje się tylko pokrzywdzony tym ze tak nisko nas oceniłeś, osobiście nigdy nie wyrzuciłbym "kaleki" (czyt. osoby ze złamaną noga) z guild.

Offline

 

#3 2012-04-06 18:44:14

Erst

Członek

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 81

Re: Podanie

prosil Cie ktos o rozpisywanie sprzetu? podanie zapewne skopiowane , jakos sie nie postarales.

poza tym droga kaleko... 2miesiace ze zlamana noga sie nie lezy...
"kiedy problem z natretem masz
jest jedno slowo, slowo ktore znasz
wtedy powiedz mu zeeeee
...
odpierdol sie"


i kill you
_________________
Tower

Offline

 

#4 2012-04-07 09:12:45

 Maserion

Jezus Chrystus, Król Polski

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 140

Re: Podanie

podanie skopiowane
dziękujemy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo taxi wałcz