Howl of Terror

Forum gildii Howl of Terror z serwera sunwell.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-03-14 19:34:42

Unnamend

Przyjezdny Żyd

Podanie Unnamend

1. Podaj informacje dotyczące twojej postaci:
*Nick: Unnamend
*Rasa: Blood gej
*Klasa:mag
*Specjalizacja:arcane/fire
*Profesje:skilluje
*GS:5007

2. Przedstaw nam się i krótko opowiedz coś o Sobie.:Witam nazywam się Szymon gram w wowa ok. 2 lata i szukam gildi Znam Xado i polecił mi tą gildię.
3. Build, w którym masz zamiar raidować.:Arcane
4. Poprzednie gildie i powody ich opuszczenia.:AX ubrałem się wystarczająco i knights of the darkness denerwują mnie gm.
5. Czy znasz taktyki na Ulduar oraz ToC? Potwierdź to achievementami: Tak mam achivy.
6. Czas, kiedy jesteś dostępny aby raidować.:Różnie jak się zapisze w gc to na pewno będę.
7. Czy posiadasz TS3, mikrofon oraz słuchawki:tak.
8. Uzasadnij dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać.:Nie musicie mnie wybrać ale było by mi miło jak byście mnie wybrali do gildi.
9. Screen postaci ze EQ oraz statystykami (Base Stats) oraz odpowiednią 2 zakładką, w zależności od Klasy/Specu:http://img62.imageshack.us/img62/5249/64837705.png

Uploaded with ImageShack.us
10. Screen z okna logowania (wszystkie nicki postaci mają być widoczne):http://img191.imageshack.us/img191/5244/toja.png

Uploaded with ImageShack.us

 

#2 2012-03-14 19:56:26

smallkok

Członek

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 38

Re: Podanie Unnamend

gdzie bindy zgubiles? Jakos sobie nie moge wyobrazic jak bedziesz dpsowal na factionsach muszac trzymac w cc kogos (bez bindow) :>


/Anndrzej twuj pan

Offline

 

#3 2012-03-16 11:19:19

Darkboy

Członek

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 8

Re: Podanie Unnamend

Podanie napisane z dupy.    Czy znasz taktyki na Ulduar oraz ToC? Potwierdź to achievementami: - tu nie trzeba wpisac odpowiedzi to chyba logiczne ze screen... czytaj uważnie.

Offline

 

#4 2012-03-16 11:31:00

Erst

Członek

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 81

Re: Podanie Unnamend

5. Czy znasz taktyki na Ulduar oraz ToC? Potwierdź to achievementami: Tak mam achivy.

Rozumiesz druga czego punktu 5? Jak pisze potwierdz to achievementami, nie pisze sie "tak mam achievy." tylko sie kurwa wkleja screen

Podanie z dupy, szkoda ze jeszcze w mario nie grasz. potrzeba nam aktywnych ludzi, a nie osob ktore od czasu do czasu u nas zagoszcza.


i kill you
_________________
Tower

Offline

 

#5 2012-03-16 17:51:38

Unnamend

Przyjezdny Żyd

Re: Podanie Unnamend

Przy komputerze jestem ok. 6-13 godzi dziennie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo taxi wałcz