Howl of Terror

Forum gildii Howl of Terror z serwera sunwell.pl


#1 2012-03-10 16:47:16

Jizaz

Przyjezdny Żyd

Podanie Jizaz

1. Podaj informacje dotyczące twojej postaci:
*Nick: Jizaz
*Rasa: Undead
*Klasa: Priest
*Specjalizacja: Shadow/DPS
*Profesje: Ench/tailor 450
*GS: 5300

2. Przedstaw nam się i krótko opowiedz coś o Sobie: Lubie raidowac oraz mila atmosfere na raidach. Krece depsa jak chuck norris :d
3. Build, w którym masz zamiar raidować: Tylko shadow jc nie lubie leczyc
4. Poprzednie gildie i powody ich opuszczenia: Bylo ich duzo powodu to nie ogary i glupei zasady
5. Czy znasz taktyki na Ulduar oraz ToC? Potwierdź to achievementami: Znam potwierdze w grze ;]
6. Czas, kiedy jesteś dostępny aby raidować: Wieczorami najbardziej mi pasuje 19 ale tez zalezy
7. Czy posiadasz TS3, mikrofon oraz słuchawki: Posiadam all tylko mikrofon cos ostatnio szfankuje ale to sie zalatwi ;]
8. Uzasadnij dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: Poniewaz ogarniam i przyda sie dobry Deps plus VT na raidach ;]
9. Screen postaci ze EQ oraz statystykami (Base Stats) oraz odpowiednią 2 zakładką, w zależności od Klasy/Specu: http://zapisz.net/view.php?filename=845 … 164443.jpg
10. Screen z okna logowania (wszystkie nicki postaci mają być widoczne): http://zapisz.net/view.php?filename=854 … 165858.jpg (Moja postac to tylko Jizaz)

 

#2 2012-03-10 23:02:19

Mattey

Członek

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 128

Re: Podanie Jizaz

Twoje podanie budzi pewne zastrzeżenia. Mianowicie 1 co się rzuca w oczy to to, że mało się rozpisałeś - podanie walnięte na odwal się.
Gildii było dużo, głupie zasady - jakie głupie zasady? Jeśli nie potrafisz się dostosować to jaki jest sens?
O co chodzi z tym, że sprej to twoja jedyna postać z tego konta?
Ogólnie my mamy ludzi i to ty się musisz starać żeby do nas dołączyć. Jak po 2 zdaniach mogę wstępnie zobaczyć co masz do zaoferowania i przewiedzieć twoje zachowania. Znaczy się da się to zrobić, ale nie jest to tobie przychylne. Rozwiej moje wątpliwości, bo podanie złożone na odpierdol się. Na obecna chwilę - NIE.

Offline

 

#3 2012-03-11 09:15:07

 Maserion

Jezus Chrystus, Król Polski

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 140

Re: Podanie Jizaz

matey i jego trudne słowa
nie

Offline

 

#4 2012-03-11 14:14:36

Erst

Członek

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 81

Re: Podanie Jizaz

wybitnie na odpierdol sie.
Ale 5300gs jest... kurcze... nic nie zrobi krola z chama... nie potrzeba nam takich ludzi


i kill you
_________________
Tower

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław Wyburzenia busy Stuttgart