Howl of Terror

Forum gildii Howl of Terror z serwera sunwell.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-10-31 21:36:23

Zimny

Jebudu

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 3

Zimny Podanie Arcane Mag

1. Podaj informacje dotyczące twojej postaci:
*Nick Zimny
*Rasa Troll
*Klasa Mag
*Specjalizacja rdps
*Profesje Enchanting Tailoring
*GS 5267

2. Przedstaw nam się i krótko opowiedz coś o Sobie. Mam na imie Sebastian i mam 18lat
3. Build, w którym masz zamiar raidować. Arcane
4. Poprzednie gildie i powody ich opuszczenia. Perfectly Sane rozpadla sie
5. Czy znasz taktyki na Ulduar oraz ToC? Potwierdź to achievementami http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25b … 3f98a.html
6. Czas, kiedy jesteś dostępny aby raidować. Nie ogarniczony
7. Czy posiadasz TS3, mikrofon oraz słuchawki Tak posiadam
8. Uzasadnij dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać. Pomoge wam w raidowaniu
9. Screen postaci ze EQ oraz statystykami (Base Stats) oraz odpowiednią 2 zakładką, w zależności od Klasy/Specu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/523 … 2e323.html
10. Screen z okna logowania (wszystkie nicki postaci mają być widoczne) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/594 … 5d351.html

Offline

Offline

 

#2 2011-10-31 21:45:17

Kombajnskill

Członek

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 15

Re: Zimny Podanie Arcane Mag

Twoje podanie jest bardzo krótkie, widac, ze nie zalezy Ci na naszej gildi, myslisz, ze mozesz robic sobie z nas jaja? MYLISZ SIE, jestes najgorszym magiem, jakiego widzialem w swojej karierze, twoje statystyki sa tak dobrane, ze rzuuf jakby nie zyl, przewracal by się w grobie, twoj bolid? HAHAHA, Baniak sklada lepsze, myslisz ze pomozesz nam w rajdowaniu? Sory, Malekith podaje wode, czyli na nic sie nie przydasz. 3x NIE, SPIERDALAJ

Ostatnio edytowany przez Kombajnskill (2011-10-31 21:47:15)

Offline

 

#3 2011-10-31 21:55:57

 Maserion

Jezus Chrystus, Król Polski

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 140

Re: Zimny Podanie Arcane Mag

Kombajnie! Jesteś agresywny. Marsz do kąta

Offline

 

#4 2011-10-31 21:59:33

Zimny

Jebudu

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 3

Re: Zimny Podanie Arcane Mag

Ty koleś o co ci wogule chodzi ? bo cie nie rozumiem ? a po za tym nie jesteś tutaj jedynym oficerem wiec wiesz ! nara

Offline

 

#5 2011-10-31 22:36:20

Mattey

Członek

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 128

Re: Zimny Podanie Arcane Mag

Twoje podanie jest krótkie i niedbałe - od razu rzuca się w oczy, że nie szanujesz naszych zasad. Dodatkowo przypominam sobie rozmowę, gdy to chciałeś wstąpić do gildii bez podania, po nieudanej próbie powołałeś się na znajomości z Supakilla, który się do tego nie przyznaje.
Nie podesłałeś linka do swojego buildu - widnieje napis Arcane i tyle - skąd mam wiedzieć co i w jakim stanie umysłowym biorę(to jest jeden z czynników, który później analizujemy)?
Maz nieobindowaną postać, żadnych pomocniczych addonów (dla arcane w sumie nie trzeba) i ogólny rozgardiasz ze skillami nie pod spec.
Masz ubiór typowo pod gs, overcap hita, duże braki (jak na arcane) w haste, nawet nie masz minimum kryta do ff.
Nie dziwie się, dlaczego aż tak "daleko" zaszedłeś w achivie na ToGC 25, bo zwyczajnie na miejscu gm-ów PS bym ciebie nie brał.
Aaa i Perfectly Sane może i rozpadła się, ale tylko dla ciebie, bo tworzy ją zgrana ekipa znajomych, którzy wyznają wyższe wartości niż chęć monotonnego raidowania.
Szczerze -> mój 5 alt mag arcane jest w lepszym stanie niż twój main char. Nie znasz się, co pokazują twoje statystyki.

Moja odpowiedź? Nie...

Offline

 

#6 2011-11-01 00:01:50

Zimny

Jebudu

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 3

Re: Zimny Podanie Arcane Mag

Nie wiem dobra nie to nie ale moze mnie myslisz z tamtym zimnym

Ostatnio edytowany przez Zimny (2011-11-01 00:02:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław Wyburzenia busy Stuttgart