Howl of Terror

Forum gildii Howl of Terror z serwera sunwell.pl


#1 2012-04-02 12:53:28

Metallius

Przyjezdny Żyd

Podanie Metallius

1) Imię: Krzychu :d ale za mówienie po nicku sie nie obraże ;p
2) Wiek: 21
3) Wykształcenie: prawie średnie ,pod koniec kwietnia kończe technikum informatyczne i chyba zdecyduje sie na studia
4) Hobby: Grafika komputerowa,sluchanie muzyki, gra w wow, zwierzęta(szczególnie psy)
5) W jaki sposób prócz gry możesz być użyteczny dla gildii
Mam poczucie humoru,trudno mnie zdenerwować,szybko dostowosuje sie do poleceń ,chetnie pójde z słabymi gsami na rhc
6) Nick Klasa, Mainspec - GS i Offspec -Gs:Metallius,Warrior, tank pve-5200gs fury pve-4600gs
7)Screen setup'u talentów z użyciem kalkulatora (mainspec i offspec) all screny :http://speedy.sh/jEShH/SSY-Metallius.rar
8)Staż w grze 4 lata(HG/Nexus/Molten/Sunwell/AT
9)Staż postacią:Tą postacia gram 2 miesiace ale prawie zawsze gralem warem tankiem
10)Wszystkie poprzednie gildie i powód (powody) ich opuszczenia (wydalenia z nich):We don't care -dostałem kicka ponieważ szukałem innej gildi na Pl.Moja gildia nie raidowała od dwoch tygodni wiec szukałem innej
11)Ogarniam all taktyki na toc/uldu/naxx/onke ,Gram postacią dwa miesiące i nie zdarzylem zdobyc jeszcze achieva z hero,ale robiłem z plem 25hc do valkiri
12)Dostępności w grze (dni:godziny)Codziennie po 16 i zawsze na raid będe a jak nie dam rady to napisze liderowi
13)Powód(Powody) chęci dołaczenia do gildii:We don't care nie dawali rady 25hc ,mam dość robienia toc z pugiem,szukam gildi z miłą atmosferą i ogar ludźmi,czego nie moglem znalezc w poprzedniej gildi
14)Czy ktoś z guildi może cię polecić? Raczej nie,ale byc może byłem z kimś na raidzie bynajmniej nie pamiętam

 

#2 2012-04-02 16:06:20

 Maserion

Jezus Chrystus, Król Polski

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 140

Re: Podanie Metallius

S P I E R D A L A J

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace koparką kraków wynajem autobusów Piła